TRANSMISJA DANYCH

FASTNET Ethernet VPN to usługa transmisji danych polegająca na realizacji wirtualnych (tzn. logicznych) połączeń pomiędzy lokalizacjami Klienta służących do przenoszenia różnych typów danych.

W zależności od typu usługi, może być ona świadczona dla przepustowości od 1Mbit do 100Mbit.

Dzięki usłudze Klient jest w stanie efektywnie kosztowo połączyć własne oddziały w jedną sieć na poziomie standardowych interface'ów Ethernet, umożliwiając tym samym transfer danych pomiędzy swoimi serwerami, stacjami roboczymi itp. Niewątpliwą zaletą usługi FASTNET Ethernet VPN jest duża skalowalność łączy z jednoczesną prostotą zarządzania danymi transmitowanymi za pośrednictwem usługi. W obrębie całej sieci zastosowany jest bowiem jednolity protokół Ethernet.

FASTNET Ethernet VPN jest usługą w pełni zarządzaną przez FASTNET, zatem rola Klienta ogranicza się jedynie do decyzji, jakich funkcjonalności oczekuje od usługi (spośród zakresu wielu dostępnych opcji). Większość zadań związanych z administracją urządzeń sieciowych i samej sieci WAN pozostaje po stronie FASTNET.

Każda usługa wykonana przez naszą firmę uwzględnia indywidualny charakter zlecenia. Prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłania zapytania drogą elektroniczną. Nasz technik do spraw sieci LAN/WAN skontaktuje się celem przygotowania oferty.

 

frastnet - internetfastnet - voipfastnet - sieci komputerowe
frastnet - internetfastnet - sieci komputerowe
O Nas InternetTelefonTransmisja danych MonitoringUsługiCookiesKontakt
Projekt i realizacja Invedia 2007